רחוב/ג'ואי

Mon Nov 16 00:00:00 UTC+0200 2009

אני מרגיש כאילו המדינה הזאת סוחטת לי את המוח מתוך הראש. נשבר לי מזה. נשבר לי מהכול. אנשים קוראים עיתונים. " כוכבת האורויזיון". "זוכה בלוטו", "ראש הממשלה בחו"ל", מרמים אותנו כל הזמן. מה קורה פה קיביני-ביני-אממו? איפה אני. אני שוכב פה כבר ארבעה שבועות. תקוע בתוך ההטרפה. הכאב יושב עליי כמו כובע. כולם משוגעים. העולם הזה דלי מלא קיא של השטן. כל דקה זה טמטום. נשבר לי מאנשים- אנשים אנשים מטומטמים. שורפים את האוויר עם המילים המסריחות שלהם, המחשבות המסריחות שלהם, המעשים המסריחים שלהם. סקס מחושב מתחת לשמיכות רקובות. סקס מחליא על מזרוני-מים. לאיפה נעלם הבן אדם? למה הוא כל כך טועה? למה אני כולי כאב? כל סנטימטר ממני זה פצע או בשר נא, אם הייתם רואים אותו, שהלב שלי זה כמו מרפק. הם גמרו אותי, מה עשיתי? מה היה הפשע שלי? את מי אני מאשים? אלוהים שנותן לי ניצוץ של נבואה? לא די מזה, גם לא די מההפך, מספיק רק כדי להרגיש תסכול, מספיק בשביל לדחוף אותי מעבר לקצה. לא מסוגל למשוך אל החוצה מישהו, לא מסוגל לחזור פנימה אל כולם. אוי אלוהים אני הלכתי כל כך רחוק שמאוחר מידי. אני חצי מת ואני לא עצוב שמה, אני לא עצוב ולא שמח, איזה מצב מזוין, מסריח, דפוק, הכוס של האימא של המצב הזה. אני שחר מבפנים. המרירות התנפחה כמו שושנה שחורה ענקית בתוכי. הניצנים שלה דופקים על החזה שלי להיפתח. אני רוצה שהזה ייצא. תצא! תצא! שטן.
אלוהים, שטן, אלוהים, שטן, אלוהים, שמשהו יציל אותי. מה שלא יהיה. מוכרח לבוא משהולהציל אותנו. אם רק היינו יכולים להיכנס למצב הנכון. אם אני רק אצליח להיכנס למצבהנכון. זהו זה. בגלל זה אני בדיאטה. (הוא מביט סביבו, נזכר) כוס אמק אני בסרט אומשהו? (הוא נמתח) אאאאאאאאני מוציא ציפורים לבנות קטנות מכוסות במיץ מרה ודםשָׁמֵן, זה היה התקוות שלי. אני מוציא חזיר קטן קשה זה היה הגורל שלי. אני רוצהלהוציא הכל החוצה אבל אאאאאאאאאאבל אני כולי סתימת מעיים של מרירות, זה לא יוצא. אלוהים תיתן לי משהו משלשל אם יש לך. הא! אאאההה! אאאההה! אוה אאאההה! (הוא מזיעומתעוות) תצא, תצא, בן-זונה מסריח. אוי לא! המוות מצץ אותי דרך הקש שהוא תקע ליבעמוד-שידרה! לא, תעזוב אותי! אני מלא כפור שחור. מי עשה לי את זה? ולמה? למה? זהשווה את המאמץ לראות אותי סובל, כן? אני מאשים אותך עבודה ואותך דת החברה הכי טובהשלה, יד ביד, אתן רצחתן את הילד באדם! רוצחים! זונות! הייתי מת לרטש לכן את הבטןולראות איך כל החוּם נשפך החוצה!
גאאאאאאאאא גא גאאאאא אאאאאאא. גא. גא. אגאאאאאאאאא גא. גאאאאאאאאאא. אאא. גא גא. חכם, לא? חכם בלילה, לא? לגמור שוכב הפוךעל המיטה. תראו אותי. אני כאב. אני מכף רגל ועד ראש. תראו אותי אני הפתרון. איןפתרון. נו איך זה. זה התשובה הכי פשוטה וחכמה שיש. התשובה האחרונה לשאלה הראשונה. אין פתרון. (הוא מפסיק ולוטש עיניים) אבל כולכם מוסיפים "אולי", נכון? (הוא קורץ, ואז מת(
 
 
 
 
 


חזור...