ג'ון ומרידו/ ג'וןדו.

Mon Nov 16 00:00:00 UTC+0200 2009

שלום . השם שלי הואג'ון דו . השם האמצעי שלי הוא פרדיננד , ג'ון פרדיננד דו . ג'ון דו בקיצור . השם שלאשתי הוא מרי דו . שם הנעורים שלה היה סמית' . נפגשנו בבית הספר היסודי . היא תמידהייתה מאוד מתוקה , ואני ידעתי שאני רוצה להתחתן איתה , ברגע שבו פגשתי אותהכשהיינו בני תשע . מעולם לא עברתי את התקופה הזאת של לשנוא בנות . לא , אני הייתילחלוטין הטרוסקסואל אפילו בגיל תשע . השם האמצעי של אשתי , הוא אם האלוהים. השם שלהמרי אם האלוהים דו , לשעבר מרי אם האלוהים סמית . יש לנו שלושה ילדים . ג'וןג'וניור, ג'ון השני והבת שלנו ג'ואנה . יש לנו שלוש חיות מחמד: יש לנו כלב בשםאלטון ג'ון , חתול בשם ג'ון פ. קנדי ג'וניור ודג זהב בשם ג'ורג בוש הבן . הבן שלימתלבש לפעמים בבגדי נשים ומעמיד פנים שהוא ג'וליה רוברטסאשתי ואני מעולם לאהטרדנו מינית את ילדינו . ואם כן , שכחנו זאת לחלוטין . ואנחנו מקווים שגם הם . בכלמקרה , אנחנו לא נמשכים אליהם . אנחנו נמשכים זה לזו , ולפעמים לזוגות אחרים , ולפעמים אנחנו משתכרים באורגיות המוניות , אבל אני לא חושב שבאמת עשינו את זה . אניסתם מתבדח . [ מרצין בבת אחת - פאוזה - ] אה , כן . אשתי מרי אם האלוהים דו לשעברסמית נרצחה בשנה שעברה על ידי השכן שלנו מהדלת ממול , טומי פסיכו . אנחנו מתגעגעיםמאוד לאשתי , טומי ואני . טומי נמצא בבית משוגעים . כולנו מסכימים שהוא מטורף . כולנו סולחים לו על שהרג את אשתי , ומקווים שמצבו ישתפר , ושילמד כישורי חיים כאלהשיעזרו לו להסתדר בעולם בכוחות עצמו , כישורים כמו להוציא דואר מתיבת הדואר , מבלילרצוח מישהו עם גרזן ולהחביא חלקים מהגופה שלו ברחבי החצר כמו במעין חפש את המטמוןמעוות שכזה . אתם זוכרים את הימים שהיינו משחקים חפש את המטמון ? נכון שזה היה כיף? כמה שאני מתגעגע לילדות שלי , הימים היפים ההם . הלוואי שהייתי יכול להיות שוב בןארבעעוד לא מצאנו את הברכיים של אשתי . אני לעיתים נתקף פחד כשאני עומדלפתוח מגירות מסוימות בבית , מחשש שאני אמצא אותם שם . טומי פסיכו , נשבע שהוא לאשם חלקים מחלקי הגופה שלה בתוך הבית , אבל אז אנחנו מצאנו גרוגרת של אדם במקרר .כמובן שלאשתי לא הייתה גרוגרת של אדם , אז זה לא היה שייך לה . אנחנו לא יודעים למיהיא הייתה שייכת
אני מצטער. זה מתחיל להיות מגעיל ? האם קיוויתם שזה יהיהיותר נחמד ? הרשו לי, להתחיל מההתחלה. כול מה שאמרתי היה שקר . שום דבר רע לאקרה במשפחה שלנו , אני סיפרתי לכם את כל הדברים הנוראים האלה רק כי רציתי שאתםתאהבו אותי . וגם כדי  לזעזע אתכם . וגם כדי לגרום לכם לסיוטים . אבל אני יודעאיפה למתוח את הגבול . אני חושב שצריך למתוח אותו כאן . לא עוד סיפורי זוועה מצידי . רק דברים נחמדיםבתי ג'ואנה ציירה היום ציור של איש שלג . אשתי מרי ואניתלינו אותו על המקרר. ואז נתנו לה חיבוק חם, אוהב ולא מיני ואמרנו לה שאנחנו אוהביםאותה . אחר כך, אשתי ניגנה שופן על הפסנתר , כשבתי ג'ואנה קשורה לרגל הפסנתר , מלאה במי חוקן אשר אסור היה לה לשחרר . כמה שהפסיכולוג שלה ואני ניסינו לשכנע אותהלהפסיק לענות את ג'ואנה הקטנה עם חוקן , לא הצלחנו . רגע , שוב סטיתי מהנושא . תנולי להתחיל מחדש .  
ברווזונים קטנים וחמודים משתכשכים במים , פרפרים יפהפייםועדינים לוגמים צוף מתוק מפרחים צהובים ויפים . דבורים גדולות ורכות שמשמיעות זמזוםנעים , אך לא רוצות לעקוץ אף אחד מרחפות סביב בשמש קיץ חמימה .  
ועכשיו התמונההראשונה (ג'ון ואשתו מרי).
מרי . אני אוהב אותך
מרי וג'ון . אני אוהבתאותך .
 


חזור...