אבודים ביונקרס בלה

Thu Sep 3 00:00:00 UTC+0300 2009

 
מישהו? קפה? אימא, גרטה? גם שטרודל? לא.... טוב, ג'י לא תביא לדודה גרטה קפה, אבל בלי שטרודל! דודה גרטה לא רוצה שטרודל! לואי, חתיכה... אחת? לא.. טוב.. 
(בלה מארגנת את עצמה) טוב אני לא צריכה שתעזרו לי אני יודעת בדיוק איך אני רוצה שזה יהיה (נרגשת) ג'י ארטי שבו שם על הספה, גרטה אל תזוזי שם זה מצוין )מרוצה מעצמה) אימא על הכורסא...  ולואי אתה שב שם על הכורסא, לואי.... שב! למה אתה אורז את חפציך? לואי... לא אתה הבטחת (כמו ילדה קטנה) תישאר לואי... אל תלך! לא! אסור שתלך... עוד לא דיברנו... נכון ארטי? נכון! לא דיברנו... לא! אימא תגידי לו להישאר (כמו ילדה קטנה) נוו...... לא!!! (חוסמת את הדלת עם גופה) אל תלך... אימא אל תדאגי אני לא מתרגשת... דיי לואי! אתה בשום אופן לא הולך! אימא... תגידי לו! תודה... ושב על הכורסא... אל תעמוד, פשוט ציירתי לי תמונה בראש של איך זה יראה... אז תשב! תודה. (מארגנת את עצמה, מתרגשת, לא יודעת איך להתחיל( 
טוב... אז עכשיו שכולם יושבים פה.... כל המשפחה, אני רוצה לספר שאני הולכת לקולנוע הרבה!לא לואי! לא בגלל זה הכרחתי אתכם לשבת פה.... פשוט אני הולכת הרבה לקולנוע, לבד... רק אני... אבל אני כבר כמה פעמים פגשתי שם את ג'וני, הוא עובד שם סדרן. לא.. לא... אנחנו רק מדברים, בקולנוע, למרות שפעם אחת גם טיילנו בפרק, אבל רק לדבר... והוא מאוד נחמד, הוא לא רוצה לעבוד שם תמיד, בקולנוע, הוא רוצה לפתוח מסעדה, הוא אמר לי שהוא ינהל אותה ואני יבשל, אבל גם יעזור כי הוא לא כל כך יודע לקרוא. 
הוא בן 40, והוא לא טיפש. ואימא, אגב! הוא היה במוסד ואמר לי שלא טוב שם... 
לא... הוא נורמאלי לגמרי! הוא לא רוצה ממני שום כסף).... מתחילה להתרגש מידי ובתהליכים לפרוץ בבכי( 
אותי!!! הוא רוצה אותי! למה זה כל כך לא הגיוני שהוא ירצה אותי? 
להתחתן איתי! הוא אוהב אותי.. ואני רוצה להתחתן איתו! 
אני רוצה לעשות לו ילדים, אני רוצה שיהיו לי תינוקות משלי. 
)פאוזה – שקט, דממה. מעכשיו בלה מדברת אל אימא שלה( 

חזור...